História

1991

Spoločnosť Italmarket Slovakia spol. s r.o. vznikla v roku 1991, ako výhradný dovozca a distribútor produktov talianskych výrobcov.

1993

V roku 1993 vybudovala spoločnosť vlastnú distribučnú sieť, prostredníctvom ktorej vykonáva distribúciu dovozových produktov z Talianska, Francúzska, Rakúska, Nemecka a iných krajín, rovnako aj domácich produktov do maloobchodných predajní, gastronomických prevádzok, sietí čerpacích staníc, veľkoobchodov a zahraničných a tuzemských reťazcov na celom území Slovenska.

1999

V roku 1999 spoločnosť Italmarket Slovakia spol. s r.o. bola transformovaná na ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.. Spoločnosť začala zásobovať takmer všetky obchodné reťazce na Slovensku a objavovať nové príležitosti: distribuovať predplatené SIM karty vedúceho operátora Euro Tel Bratislava a neskôr distribuovať diaľničné nálepky na čerpacie stanice.

2000

Na konci roka 2000 obsahovala naša databáza 4000 aktívnych maloobchodných odberateľov, 100 aktívnych veľkoodberateľov a 200 doplnkových odberateľov.

2001 - 2002

Spoločnosť nadviazala významnú spoluprácu s najväčšími sieťami čerpacích staníc pôsobiacich na Slovensku - OMV, SHELL, SLOVNAFT, CONOCO JET, AGIP, OKTAN. Italmarket Slovakia podpísala zmluvu so spoločnosťou Zwack Unicum Nyrt. a stáva sa tak výhradným distribútorom prémiových značiek Vilmos a Unicum na území Slovenska.

2003

Spoločnosť ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. sa stáva výhradným distribútorom značiek spoločnosti Diageo na území Slovenskej Republiky – Johnnie Walker, Baileys, Smirnoff, 7 Crown, Captain Morgan, Gordon’s, Jose Cuervo.

2007

Spoločníci firiem ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. a KON - RAD spol. sr.o. založili spoločnosť IMKON Distribution, a.s. IMKON Distribution, a.s. sa stala najväčším distribútorom na čerpacie stanice. Spoločnosť dokončila výstavbu prvých vlastných skladovacích priestorov vo Zvolene a začala so stavbou skladu v Nových Zámkoch. Spoločnosť Italmarket Slovakia, a.s. sa stala výhradným distribútorom značky Sappé pre Slovensko.

2008

Spoločnosť podpísala zmluvu s firmou Louis Vuitton & Moet Hennessy, čím sa stala výhradným distribútorom značky Veuve Clicquot a Krug na Slovensku.

2009

ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. stavia vlastný centrálny (colný) sklad v Trnave. Distribučné stredisko v Prešove sa presťahovalo do nových priestorov.


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.