Gin Tanqueray FLOR DE SEVILLA


TANQUERAY  FLOR DE SEVILLA, KÚSOK SLNEČNEJ SEVILLY

Čarovné a slnkom zaliate mesto Sevilla, ktoré leží v južnej časti Španielska v regióne Andalúzia. Je známy nie len býčími zápasmi, zaujímavou architektúrou, seriálom Game of Thrones, či tým že je to posledné roky obľúbenou destináciou mnohých dovolenkárov. Sevilla je tiež domovom vynikajúcej odrody sladko horkých pomarančov, ktoré tvoria popri základných botanikách pre London Dry, podstatnú časť legendárneho ginu Tanqueray Flor de Sevilla.

Tanqueray Flor de Sevilla je inšpirovaný originálnym, viac ako 180 rokov starým, receptom Charlesa Tanqueraya. Je to unikátny, destilovaný gin vyrobený z horko sladkých pomarančov dozrievajúcich v slnečnej Seville, pomarančových kvetov, prírodnej farby a chuti, ako aj ďalších vybraných rastlín. Výsledkom tejto kombinácie je príjemný chuťový profil, ktorý je dosiahnutý  vďaka perfektnej rovnováhe medzi jedinečnou chuťou sevillských pomarančov, vôňou pomarančových kvetov a štyroch rastlín London Dry.

Tanqueray Flor de Sevilla je vynikajúci ako aperitív, ale aj ako základ mnohých, ikonických miešaných nápojov. Pre letné osvieženie Vám prinášame jeden z mnohých.

 

Tanqueray Flor de Sevilla s pomarančom.

Na prípravu budete potrebovať len:

1 diel Tanqueray Flor de Sevilla

3 diely Fever Tree Premium Indian Tonic

a ako ozdobu 1/8 pomaranča

Je to jednoduchý drink, ktorý stačí zmiešať priamo v pohári. Osvieži a očarí svojou horko-sladkou chuťou, vôňou kvetov i pomarančov i krásnou oranžovou farbou slnka. Vychutnávajte všetkými zmyslami a ocitnite sa v slnečnej Seville, až kým nedopijete aj poslednú kvapku.


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.