Služby

Gastronómia

spoločnosť ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. poskytuje svoje služby gastronomických prevádzkam po celom území Slovenskej republiky. Disponuje širokým sortimentom alkoholických, nealkoholických produktov a doplnkového sortimentu pre gastronómiu. Pravidlom číslo jeden je poskytovanie kvalitných služieb, zabezpečovanie tovaru najneskôr do 48 hodin. V službách je zahrnuté poradenstvo pri otváraní nových gastronomických prevádzok, selekcia top produktov vzhľadom na daný región, organizovanie marketingových akcií a zabezpečenie facingu propagačných materiálov na prevádzkach. Taktiež ponúkame leasing kávovarov, umiestnenie chladiacich vitrín a ostatných doplnkov, ktoré sú pre gastronómiu nevyhnutné.

 

Veľkoobchod

spoločnosť ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. obchoduje v spolupráci s viac než 100 veľkoobchodnými prevádzkami na Slovensku.

 

Malobochod

maloobchodná sieť tvorí podstatnú časť klientely spoločnosti ITALMARKET SLOVAKIA, a.s.. Naše distribučné strediská na území Slovenska zabezpačujú svojimi službami viac ako 4000 maloodberateľských jednotiek. V oblasti maloobchodu spoločnosť ponúka široké rozpätie sortimentu a rôzne výhodné akcie. Predaj je podporovaný opakovanými letákovými akciami a taktiež rôznymi akciami.

 

Obchodné reťazce

spoločnosť ITALMARKET SLOVAKIA, a.s. je zastúpená takmer vo všetkých tuzemských a zahraničných reťazcoch pôsobiacich na území Slovenska ako sú TESCO, BILLA, METRO, CARREFOUR, KAUFLAND, COOP JEDNOTA, MOJA SAMOŠKA, TERNO, HYPERNOVA. Aktívne sa podieľa na podpore vybraných produktov prostredníctvom letákových akcií, ochutnávok noviniek na trhu a rôznymi inými aktivitami, ktoré sú odsúhlasené s jednotlivými sieťami individuálne.


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.