Sappé Aloe Vera

Sappé Aloe Vera s novou obľúbenou príchuťou JAHODA.
Obľúbenosť nápoja Sappé Aloe Vera rastie a s ním aj dopyt po ďalších osviežujúcich príchutiach. Na základe výberu spotrebiteľov spoločnosť ITALMARKET SLOVAKIA predstavuje Sappé Aloe Vera Jahoda. Veľké šťavnaté kúsky liečivej rastliny Aloe Vera v osviežujúcom nápoji s obľúbenou príchuťou jahody tvoria ideálnu kombináciu pre spotrebiteľa, ktorý hľadá osviežujúci, chutný a zároveň funkčný nápoj. Aloe Vera zbavuje organizmus škodlivých látok, podporuje imunitu, má protizápalové a protialergické účinky. Ničí vírusy a baktérie, urýchľuje hojenie rán, podporuje koncentráciu a sústredenie v náročných situáciách. Výťažky z Aloe Vera obsahujú množstvo vitamínov
(A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerálov (vápnik, fosfor, draslík, zinok, chróm, mangán) ale aj dôležité aminokyseliny a enzýmy. Sappé Aloe Vera sa vyrába na Slovensku podľa tradičnej receptúry s použitím najmodernejších technológii. Certifikovaná Aseptická výrobná linka spĺňa tie najnáročnejšie hygienické normy a ponúka najvyššiu úroveň ochrany proti prítomnosti nežiadúcich látok a mikroorganizmov. To zaručuje najvyššiu kvalitu pri zachovaní prirodzených vôní, chutí a nutričných vlastností nápojov bez použitia konzervačných látok.

Sappé Aloe Vera jahoda sa predáva v PET fľaši s objemom 300 ml a s novou vizuálne zaujímavou etiketou. Dostupné príchute Sappé Aloe Vera nápoja: Jablko, Hrozno, Limeta, Broskyňa a Jahoda.

 


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.