Baileys

Bailey's The Original Irish Cream, je najznámejší, najžiadanejší a najpredávanejší  likér, ktorý si zákazníci vychutnávajú po celom svete. Každú minútu každý deň sa vo svete vypije viac ako 2.300 pohárov tohto výnimočného nápoja, vyrábaného zo 100% čerstvých a prírodných ingrediencií.
V roku 1974 sa podarilo v tomto lahodnom likéry, ako jedinom, spojiť chuť 4-roch prísad do skutočnej dokonalosti a už takmer 40 rokov predstavuje Baileys synonymum pre ten najlepší Írsky prémiový krémový likér.
Výnimočná kvalita týchto ingrediencií dáva Baileys typickú lahodnú, delikátnu chuť, ktorú, ktorá sa nedá zameniť so žiadnym iným nápojom podobného druhu. Baileys je vyrábaný v Írsku, v Dubline.

Zloženie:
Pravá Írska whisky (3x destilovaná, obsahuje zmes 3-7 ročných whiskey)
Čerstvá smotana
Vanilka
Kakao
Baileys je jediný krémový likér, ktorý obsahuje čerstvú smotanu.
Chuť: vyvážená zmes horkej a mliečnej čokolády. Obsah kalórií v jednej porcii Baileys je asi toľko ako v miešanom nápoji Gin s tonikom. Či už chladený alebo otvorený Baileys si ako jediný zachováva svoju kvalitu a chuť po celých 24 mesiacov od dátumu výroby.

 

Bailey's Chocolat Luxe

Prvýkrát je skutočná belgická čokoláda miešaná s alkoholom takým spôsobom, ktorý umožňuje využiť maximálny zmyslový zážitok čokolády a alkoholu.

Baileys Chocolat Luxe je zmes Baileys The Original Irish Cream a belgickej čokolády. Líder tvorivého týmu Baileys cestoval postupne po troch kontinentoch, osobne ochutnal 200 druhov najlepších svetových čokolád a prepracoval cez 800 receptov, vrátane použitia madagaskarské vanilky pre vytvorenie tohoto lahodného likéru.

Výsledkom je jedinečný degustačný pôžitok, ktorý spája dve obľúbené chuťovky.

 

 

 

 

 

 


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.