Captain Morgan

CAPTAIN MORGAN® ORIGINAL SPICED GOLD

Unikátna zmes korení a prírodných ingrediencií robí z Captain Morgan Original Spiced Gold vlajkovou loďou medzi rumami.

Unikátna zmes korení a tajných ingrediencií je majstrovsky zmiešaná s tým najlepším karibským rumom. Nasleduje proces zrenia vo vypálených dubových sudoch, ktoré nápoju prepožičiavajú farbu a chuť bohatú ako truhla plná zlatých dukátov. Pre ešte jemnejšiu chuť a osvieženie doporučujeme Captain Morgan Original Spiced Gold servírovať s ľadom v kombinácii s colou a limetkou.

Chuťové tóny: Bohaté tóny pravej vanilky, hnedého cukru, sušeného ovocia a hrejivého korenia s ľahkým náznakom dubového dreva – všetko spojené do delikátnej zmesi, ktorá zanechá v ústach prijemný pocit bez pálenia.

 

CAPTAIN MORGAN® WHITE RUM

Tak belostný a svieži ako čerstvo napnuté lodné plachty. Captain Morgan White Rum je najlepšou voľbou do všetkých miešaných drinkov, do ktorých sa pridáva rum.

Pri brázdení karibských vôd som so svojou posádkou rád občas spustil kotvu a skrytý v osamelej zátoke sa oddal bujarej oslave. Ako poctu týmto dávnym oslavám som stvoril Captain Morgan White Rum.

Je vyrobený z tých najlepších karibských rumov, čo mu prepožičiava ľahkú a sviežu chuť. Perfektne sa hodí pre miešanie s colou alebo na prípravu toho najlepšieho mojita.

Chuťové tóny: Stredne plná a hladká chuť, čistý a osviežujúci s ľahko sladkou príchuťou.

 

CAPTAIN MORGAN® DARK RUM

Môj Captain Morgan Jamaica Rum má bohatú a veľmi charakteristickú chuť.

Vo svojej dobe mi hovorili šibalský dobrodruh. V honbe za dobrodružstvom som sa plavil široko ďaleko. Po každom víťaznom ťažení som so svojou posádkou vždy zavítal do tých najlepších putík a barov na Jamajke. Tam sa odvážili len tí, čo nemali strach, a tí, ktorí túžili zažiť s členmi mojej posádky nikdy nekončiace oslavy.

Captain Morgan Jamaica Rum žije duchom dávnych pirátskych barových osláv a je perfektným drinkom pre moderného piráta, ktorý so svojou partiou hľadá parádnu zábavu.

Chuťové tóny: Intenzívne, hlboká a bohatá chuť s ľahkou dymovo-dubovou príchuťou.

 

CAPTAIN MORGAN® BLACK SPICED

Môj Captain Morgan Black Spiced je nebojácny ako pirát sám. Si pripravený objaviť moju temnú stránku?

6. augusta 1688 boli moje ostatky uložené k večnému spočinutiu do piesočných brehov prístavu Port Royal na Jamajke. Zanedlho potom otriaslo celým ostrovom masívne zemetrasenie a vrhlo moju rakvu do rozbúrených vôd. Nikto už ju nikdy znovu nepatril. Niektorí veria, že môj nepokojný duch sa do dnešných dní plaví v karibských vodách a hľadá moje telesné ostatky.

Captain Morgan Black Spiced ctí túto legendu a predstavuje silnejšiu a temnejšiu korenenú tekutinu. Je vyrobená z výberového korenia a najlepšieho karibského destilovaného z najkvalitnejšej BlackStrap melasy. Zreje vo dvakrát pálených dubových sudoch. Captain Morgan Black Spiced má výraznú chuť s prekvapivo jemným záverom. Moju temnú stránku si najlepšie vychutnáš samotnou, len na ľade. Pokiaľ máš radšej kokteily, vyskúšaj kombináciu s jablčným džúsom.

Chuťové tóny: škorica, klinčeky a zázvor, nasledovaný dymovými tóny vanilky, kokosového orechu a dubu.

 

Kapitánov rozkaz: Pi s rozumom!


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.