Johnnie Walker

Johnnie Walker®  Red Label®
JOHNNIE WALKER RED LABEL je v súčasnosti najpredávanejšia škótska whisky na svete. V jej chuti dominujú výrazné dymové a čerstvé ovocné tóny s koreneným nádychom a stopou vanilky.

Johnnie Walker® Black Label®

Každý dúšok BLACK LABEL je zmiešaný z vysokokvalitných druhov whisky, z ktorých každá zrela v sudoch najmenej 12 rokov, niektoré však aj oveľa dlhšie.
Whisky JOHNNIE WALKER BLACK LABEL je plná a komplexná škótska s jemnou a bohatou chuťou, vrstvy ktorej sa postupne odhaľujú na jazyku.
v kategórii „Škótska miešaná whisky do 12 rokov“ získala Whisky JOHNNIE WALKER BLACK LABEL na World Whiskies Awards 2012 Zlatú medailu .

 

Johnnie Walker® Double Black je dymovejšia, intenzívnejšia verzia JOHNNIE WALKER® BLACK LABEL®. Bola vytvorená pre tých, ktorí uprednostňujú intenzívnejšiu chuť. Táto whisky nedozrieva vekom a líši sa od BLACK LABEL® spôsobom, akým je namiešaná.

Jim Beveridge,  „Master blender“ vzal viac druhov whisky, ktoré dozrievali vo vypálených drevených sudoch  a viac druhov whisky, ktoré majú prirodzenú dymovú príchuť  a zmiešal ich tak, aby priniesol dymovejší a intenzívnejší zážitok.

Výsledkom je tekutina, ktorá získala vynikajúce hodnotenie tak od zákazníkov ako aj kritikov. Vyhrala cenu Scotch Whisky Masters 2010, pričom počas ochutnávky v takzvaných  „blind testoch“ porazila všetkých našich konkurentov ako aj JOHNNIE WALKER® Blue Label™, Gold Label™ a Green Label™.

 

Johnnie Walker®  Gold Label Reserve™
JOHNNIE WALKER GOLD LABEL RESERVE namiešal sám majster pálenice a stvoril tak vrchol svojho umenia.
Dôkladne vyberal z prvotriednych súdkov whisky z archívnych zásob – každý dokonale vyzretý – aby vytvoril puto zmesí intenzívnej chute, tak luxusnej a jedinečnej, ako napovedá sám názov.

 

Johnnie Walker®  18YO™
Nové vydanie Johnnie Walkera Aged 18YO, ktorú vytvoril hlavný master blender Jim Beveridge, je opísaná ako komplexná a plynulá kombinácia až 18 rôznych whisiek z hlavných produkčných oblastí v Škótsku. Dokonale vkĺzne do radu hneď za ikonickou Johnnie Walker Blue Label. Ponúka arómy sladkého ovocia, karamelu a vanilky s dymovým nádychom, v závere uvedené tóny zahŕňajú tmavé ovocie, obilniny, vanilku, mandle, mandarínky s jemným dymovým nádychom.

Johnnie Walker®  Blue Label™
Whisky JOHNNIE WALKER BLUE LABEL bola uvedená na trh v 90. rokoch minulého storočia ako pocta zakladateľovi značky a jeho legendárnym postupom z 50. rokov 19. storočia, keď vytvoril exkluzívnu whisky pre svojich najváženejších zákazníkov.
BLUE LABEL je originálnou kombináciou tých najvzácnejších sladových a obilných whisiek.

Johnnie Walker®  Blenders Batch Red Rye Finish
Nový variant vyrobený na základe Red Labelu, hladký, sladký a dymový.
V roku 2015, Jim Beveridge (JW master blender) a jeho tím uviedli limitovanú várku Johnnie Walker, ktorá zrela v sudoch po ražnej whisky. Várka sa ukázala byť veľmi populárna a preto sa rozhodli pripraviť niečo so svetovo najoblúbenejšou a najpredávanejšou miešanou škótskou whisky, Johnnie Walker Red Label.
Tento nový variant Red Labelu bol navrhnutý v spolupráci so skupinou barmanov, takže je perfektná na miešanie koktailov.


OBSAH TEJTO WEBOVEJ STRÁNKY JE VHODNÝ LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV.

Dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholických nápojov a preto Vás žiadame o potvrdenie Vášho veku.
Kliknutím na tlačítko "Mám 18 + rokov" potvrdzujete že máte minimálne 18 rokov.
Mám 18 + rokov Nemám 18 rokov
By click on button "Mám 18 + rokov" above you agree you are at least 18 y.o.